بنر سوم
بنر دوم

خطیب‌زاده: تلاش داریم از سلاح دلار در اقتصاد بین‌الملل فاصله بگیریم

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با بیان اینکه در روز سه‌شنبه وزیر خارجه پاکستان به تهران سفر خواهد کرد، گفت: رئیس‌جمهور ترکمنستان نیز به زودی به ایران سفر خواهد کرد و رئیس مجلس ارمنستان نیز در این هفته عازم تهران خواهد بود.
ادامه مطلب ...

رئیس جمهور در مراسم دریافت استوارنامه سفیر جدید «ارمنستان»: ایران حامی حق حاکمیت ملی و احترام به…

آنلاین نیوز:رئیس جمهور با بیان اینکه ایران و ارمنستان همواره از روابطی دوستانه بر پایه حسن همجواری و همسایگی برخوردار بوده‌اند، گفت: ظرفیت‌های متنوعی برای ارتقای سطح روابط دوستانه و دیرینه تهران و ایروان وجود دارد.

توصیه سفارت ایران در اوکراین به شهروندان ایرانی در پی اعلام حکومت نظامی

آنلاین نیوز: سفارت جمهوری اسلامی ایران در اوکراین در اطلاعیه‌ای به شهروندان ایرانی مقیم این کشور توصیه کرد با توجه به اعلام حکومت نظامی، تا حد امکان از تردد در سطح شهر و به خصوص مراکز حساس اجتناب نمایند.

اعلام آمادگی سوئد برای تداوم کمک به واکسیناسیون آوارگان افغانستانی در ایران

آنلاین نیوز: دیدار با خانم آن لینده وزیر امور خارجه سوئد یکی دیگر از برنامه های سفر و ملاقات های امروز شنبه حسین امیرعبداللهیان در حاشیه پنجاه و هشتمین کنفرانس امنیتی مونیخ بود.

رئیسی: وجود منافع مشترک و تعاملی بین تهران و مسکو در منطقه امنیت‌ساز است

آنلاین نیوز: رئیس جمهور با اشاره به جایگاه برجسته جمهوری اسلامی ایران و روسیه در منطقه اظهار کرد: همکاری و گفتگوهای تهران و مسکو در تقویت امنیت منطقه و ارتقای سطح روابط اقتصادی و تجاری مؤثر است.
بنر سوم
بنر دوم
بنر اول