بنر سوم
بنر دوم

ایران در اعماق کوه‌ها تاسیساتی ایجاد می‌کند تا در برابر بمباران‌ها و حملات الکترونیکی مقاومت کند

آنلاین نیوز: ایران تلاش کم‌مانندی را آغاز کرده تا در عمق کوه تاسیساتی بسازد که در برابر حمله بمب‌های سنگرشکن و حمله‌های سایبری مقاوم باشد.

خطیب‌زاده: تلاش داریم از سلاح دلار در اقتصاد بین‌الملل فاصله بگیریم

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با بیان اینکه در روز سه‌شنبه وزیر خارجه پاکستان به تهران سفر خواهد کرد، گفت: رئیس‌جمهور ترکمنستان نیز به زودی به ایران سفر خواهد کرد و رئیس مجلس ارمنستان نیز در این هفته عازم تهران خواهد بود.

سه پایگاه خبری تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند

آنلاین نیوز: یک منبع اگاه اعلام کرد پایگاه‌های جماران، رویداد ۲۴ و اقتصاد ۲۴ که اظهارات کذب و بدون سند فردی به اسم محبوب‌فر در مورد آمار مجعول نوزادان رها شده را منتشر کردند تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند.

رئیسی در جلسه هیات دولت: مردم در جریان الزامات دولت برای اصلاح نظام پرداخت یارانه‌ها قرار گیرند

آنلاین نیوز:  آیت الله سید ابراهیم رئیسی صبح امروز چهارشنبه در جلسه هیات دولت، اصلاح نظام اقتصادی و توزیع عادلانه یارانه‌ها را دستور کار مهم حال حاضر دولت دانست و بر لزوم تبیین دقیق مساله و اقناع افکار عمومی تاکید کرد.

رئیس جمهور در مراسم دریافت استوارنامه سفیر جدید «ارمنستان»: ایران حامی حق حاکمیت ملی و احترام به…

آنلاین نیوز:رئیس جمهور با بیان اینکه ایران و ارمنستان همواره از روابطی دوستانه بر پایه حسن همجواری و همسایگی برخوردار بوده‌اند، گفت: ظرفیت‌های متنوعی برای ارتقای سطح روابط دوستانه و دیرینه تهران و ایروان وجود دارد.

دادستان خراسان رضوی تاکید کرد خودداری رسانه‌ها از انتشار اخبار غیرموثق و شتاب‌زده در مورد حادثه حرم…

آنلاین نیوز: خراسان رضوی دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی از تشکیل جلسه ویژه بررسی مسائل مربوط به حادثه حرم مطهر رضوی خبر داد.
بنر سوم
بنر دوم
بنر اول