بنر سوم
بنر دوم

سردار قاآنی: اول استخوان های آمریکا را خورد و بعد از منطقه اخراج می کنیم

سردار قاآنی: اول استخوان های آمریکا را خورد و بعد از منطقه اخراج می کنیم

روایت فرمانده سپاه قدس از دو فتوای آیت‌الله سیستانی؛
سردار قاآنی: اول استخوان های آمریکا را خورد و بعد از منطقه اخراج می کنیم /دشمن منتظر دو سیلی دیگر از طرف ایران باشد

آنلاین نیوز: سردار قاآنی اظهار داشت: جبهه مقاومت همیشه مبانی اصولی و قداست داشته است و با حساب و کتاب مبتنی بر دین خدا این جبهه هم شکل گرفته و هم اداره می‌شده است.

آنلاین نیوز: وی ادامه داد: وقتی آمریکایی‌های جنایتکار در این ۲۰ سال گذشته جنگ را شروع کردند؛ در دوره‌ای که مدعی بودند جهان تک قطبی شکل گرفته است و آن‌ها در دنیا هر کاری را می‌توانند، بکنند و هیچ کس نیست در مقابل شان بایستند و مباشرتا خودشان جنگ را در افغانستان شروع کردند و بعدکه شکست خوردند و یک مرحله هم در عراق در بدترین وضع شکست خوردند، رفتند و عناصر تکفیری را با پول کشور‌های کثیف منطقه از جمله سعودی و با طرح کشور‌های جنایتکار منطقه از جمله رژیم اشغالگر قدس ترکیب کردند و یک عناصر خونخواری تحت عنوان تکفیری تربیت کردند.

آنلاین نیوز: فرمانده نیروی قدس سپاه عنوان کرد: وقتی آمریکایی‌ها خودشان شکست خوردند و دیدند در این جبهه‌ها هیچ کجا نمی‌توانند، موفق شوند این عناصر خونخوار لجن مال را به جان مردم منطقه انداختند.

سردار قاآنی تصریح کرد: در درون منطقه وقتی این عناصر جنایتکار وارد شدند، بزرگان آن منطقه میدان داری کردند و در همین عراق قهرمان، شما می‌بینید علما به میدان آمدند و این مرجع عالی قدر و بزرگ و این انسان شریف، آیت الله سیستانی با دو خط فتوایی که دادند، این طور ملت مسلمان و دلیر عراق در خیابان‌ها و در میدان‌های شهر جمع شده و اعلام آمادگی برای مبارزه با دشمن کردند.

آنلاین نیوز: وی بیان داشت: دو خط فتوای یک مرجع پشت یک ملت را آن قدر گرم می‌کند که چندین سال به میدان می‌آیند و بهترین جوان‌های خود را برای دفاع از ارزش‌های اسلامی می‌دهند، جبهه مقاومت یعنی این و دشمن با چه کسی می‌خواهد بجنگد؟

سردار قاآنی اضافه کرد: شهید سلیمانی وقتی وارد این فضا‌ها می‌شد، دل همه رزمندگانی که برای دفاع از اسلام و ارزش‌های اسلامی آمده بودند، شاد و روحشان تازه می‌شد که یک فرمانده‌ای که دین را می‌فهمد و بر مبنای دین عمل می‌کند و هم تجربه در عرصه‌های مختلف دارد و حکیمانه و با تدبیر عمل می‌کند، وارد کار شده است.

آنلاین نیوز: وی گفت: شهید سلیمانی در تمام میدان‌هایی که میدان داری کرده است، با منطق ورود کرده است و وقتی دشمن با بی منطقی می‌خواسته جنایت کند با مشت محکم با آن‌ها برخورد کرده است. او در حین نبرد با تدبیر روشن و حکیمانه، برخورد اصولی، عدم افراط و تفریط ورود کرده است، این‌ها خصوصیات شهید سلیمانی بود که او را اینطور برجسته کرد.
سردارقاآنی اظهارداشت: نبرد حق و باطل با آفرینش انسان آغاز شد از ابتدای خلقت این نبرد ادامه داشته و در دو بعد خود را نشان می‌دهد. نبرد حق و باطل در وجود انسان نیز تجلی پیدا می‌کند و هر کس می‌خواهد موفق باشد باید این نبرد را از درون خود شروع کند و فردی لیاقت شهادت را پیدا می‌کند که مرد میدان باشد و نبرد با باطل را از خویشتن آغاز کرده باشد.

آنلاین نیوز: فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با بیان اینکه حاج قاسم نبرد با دشمن را از درون خود آغاز کرد و قهرمان شد و سپس این نبرد و قهرمانی در بیرون تجلی پیدا کرد گفت: اسلام با مقاومت عجین شده و ما فرزندان مکتب اسلام و سالار شهیدان امام حسین (ع) هستیم که راه مقاومت را به ما آموختند و پست فطرتانی که می‌خواهند در مقابل ما بایستند، بدانند این دشمنی و خباثت آن‌ها ناشی از نادانی آنان است.

وی تاکید کرد: مفسران بزرگ یکی از مصادیق برجسته صراط مستقیم را زندگی ائمه معصومین می‌دانند که در مسیر حق شهید شدند و حال باید سوال کرد دشمن با چه کسی می‌خواهد مقابله کند، با کسانی که از ائمه معصومین الگو گرفته‌اند و در جبهه مقاومت و در بهترین زمان و شفاف‌ترین حالت با خدا ارتباط دارند و حضور شهید سلیمانی در جبهه مقاومت، یعنی مسلمین دوباره به جبهه دعوت شده‌اند.

آنلاین نیوز: سردار قاآنی با تاکید بر اینکه علما و روحانیون و در راس آن‌ها امام خامنه‌ای همیشه جلودار جبهه نبرد با دشمن بودند گفت: هنگامی که آمریکایی‌های جنایتکار جنگ را شروع کردند و ادعا کردند کسی جلوی آن‌ها نمی‌تواند ایستادگی کند، اما در همه جا شکست خوردند و با پول کشور‌های کثیف منطقه گروه‌های مختلف تروریستی را پرورش داده و آن‌ها را به جان مردم منطقه انداختند و جنایت‌های بزرگی در این بین مرتکب شدند.

وی افزود: در صحنه‌های جنگ با ورود سردار سلیمانی به میدان نبرد، دل رزمندگان شاد و آن‌ها روحیه مضاعف می‌گرفتند، زیرا فرمانده نترس ما بر مبنای دین، حکیمانه، با تدبیر و منطق عمل می‌کرد. شهید سلیمانی با بی‌تدبیری برخورد کرده و در این مسیر راه را بر افراط و تفریط می‌بست و کوچکترین ظلم و ستم بر کسی روا نمیداشت که این جزو برجستگی‌های حاج قاسم است.

آنلاین نیوز: فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران خطاب به جوانان و شیفتگان حاج قاسم عنوان کرد: شخصیت شهید سلیمانی را نباید صرفا از بعد نظامی تعریف کرد، سردار سلیمانی وقتی در جلسه‌ای که برجستگان سیاسی نیز حضور داشتند با آن‌ها وارد بحث می‌شد با استدلال قوی و منطق حیرت آوری همه را متحیر می‌کرد و همه چهره‌های برجسته‌ای که در کنار ایشان قرار می‌گرفتند از ایشان تبعیت می‌کردند و این به دلیل عمق و نگاه نافذ ایشان به مسائل بود.

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی تصمیم‌های پخته می‌گرفت و به نحوی بر خود مسلط شده بود که توانست بر دیگران مسلط شود بیان داشت: هنگامی که رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام می‌کنند مکتب حاج قاسم ریشه‌دار و حساب شده است به این معنی است که این مکتب در همه ابعاد انسان‌ساز است و اینکه همه کسانی که با حاج قاسم انس داشتند یک اثرپذیری تربیتی از وی کسب کردند.

آنلاین نیوز: سردار قاآنی رفتار شهید سلیمانی را مبتنی بر مکتب دین اسلام و تشیع دانست و بیان داشت: بزرگی شهید سلیمانی به این بود که وی در مدار ولایت کار می‌کرد و فرمایشات و راهنمایی‌های حکیمانه امام خامنه‌ای را همواره سرلوحه کار‌های خود قرار می‌داد.

وی با تاکید بر اینکه انتقام شهادت سردار دل‌ها مقدماتی دارد گفت: سیلی نخست این انتقام حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع حاج قاسم بود که البته تعدادی در این مراسم شهید شدند، سیلی دوم حمله به پایگاه آمریکا بود و سیلی سوم حمله به هیمنه نرم افزاری دشمن از طریق جوانان و سیلی دیگر اخراج آمریکایی‌ها از منطقه خواهد بود.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران تاکید کرد: شما بدانید زمانی شهید سلیمانی توسط خود ملت عراق آنچنان به نیرو‌های آمریکایی فشار می‌آورد که سربازان آن‌ها در درون تانک‌هایشان ایزی لایف می‌پوشیدند، اما این بار اول استخوان آمریکایی‌ها را خورد و سپس از منطقه اخراج می‌شوند.

آنلاین نیوز: سردار قاآنی با بیان اینکه من به آمریکا‌یی‌ها می‌گویم شما در درون خانه‌هایتان نیز امنیت ندارید، گفت: چرا که از درون خانه شما این انتقام سخت گرفته خواهد شد و بعد از این آمریکایی‌ها باید زندگی کردن را از سلمان رشدی یاد بگیرند، زیرا راه شهید سلیمانی با قدرت ادامه پیدا خواهد کرد و شما در اینکه اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، تردید نکنید.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × سه =